Haber Detayı
03 Kasım 2018 - Cumartesi 14:37
 
Efsane Muhtar yeniden aday
Hayata geçirdiği projelerle adeta belediye gibi çalışan Armağan İlci Mahallesi Muhtarı Yunus Bilgiç, yeniden aday olacağını açıkladı.
SİYASET Haberi
Efsane Muhtar yeniden aday

2014 yerel seçimlerinde Armağan İlci Mahallesi muhtarı seçilen ve daha sonra hayata geçirdiği projelerle dikkatleri üzerine çeken Muhtar Bilgiç yeniden aday oluyor. Muhtar Bilgiç;  Mahalle Şenliği, Kitap Okuma Etkinliği, alo muhtar SMS hattı, anneler ve babalar günü etkinlikleri, kan bilgi bankası, ihtiyaç sahibi ailelere gıda, kömür ve giyecek yardımları ile semt pazarı projeleriyle birçok muhtarın yapamadığı yaparak Armağan İlci Mahallesi’ni daha yaşanabilir bir mahalle haline getirmeyi başardı.

Burdur Belediyesi ile güzel bir uyum yakaladıklarını belirten Muhtar Bilgiç, “Mart 2014’ten buyana vaadlerimizin tamamını hayata geçirdik. Gelişen bir mahalle olmamız sebebiyle ihtiyaçlarımız oldukça fazlaydı. Mahallemizin ihtiyaçlarını büyük ölçüde giderdik. Muhtarlığım süre desteklerini esirgemeyen başta çok değerli mahalle sakinlerime, azalarıma ve aileme çok teşekkür ediyorum. 31 Mart 2019’da yapılacak olan yerel seçimlerde yeniden aday olacağım. Hep beraber nice güzel projeleri mahallemiz için daha da fazla çalışıp ilk günkü gibi aynı heyecanla çalışmaya devam edeceğiz ve en başında söylediğimiz gibi “Mahallemizi seviyoruz sloganı” ile çalışacağız.” diye konuştu.

 

 

 

 

Kaynak: Editör: Onur Özkan
Etiketler: Efsane, Muhtar, yeniden, aday,
Yorumlar
Haber Yazılımı