Haber Detayı
06 Kasım 2018 - Salı 15:58
 
Genç, dinamik muhtar yeniden aday
Genç yaşına rağmen Bağlar Mahallesi’ni Burdur’un yeni gözdesi yapmayı başaran Bağlar Mahallesi Muhtarı Ömer Şükrü Özyurt, yeniden aday oluyor.
SİYASET Haberi
Genç, dinamik muhtar yeniden aday

Bağlar Mahallesi’nin hayvancılığın yapıldığı bir mahalle iken bugün lüx konutların yapıldığı gözde bir yer haline gelmesinde pay sahibi olan Muhtar Özyurt, yeniden aday olacağını açıkladı.

5 yıllık süreçte Bağlar Mahallesinde güzel çalışmalara imza attıklarını belirten Muhtar Özyurt, “Daha düne kadar hayvancılık ve çiftçiliğinin yapıldığı bir yer iken bugün mahallemiz Burdur’un yeni gözde mahallesi haline geldi. Mahallemizin alt yapı çalışmaları tamamlandı. Özellikle ciddi sıkıntılar yaşarken belediyemizin drenaj çalışmalarıyla sorunlarımızı büyük ölçüde çözdük. Gerek serpme gerekse sıcak asfalt çalışmalarımız yapıldı. Aynı şekilde kaldırım çalışmalarımız da yapıldı. İbrahim Zeki Burdurlu Caddesi düzenlemesi, trafik uygulamaları ile mahallemiz daha düzenli hale geldi. İbrahim Zeki Burdurlu Caddesinde kaldırım ve asfalt çalışmalarımız devam ediyor. Işıklandırma çalışması yapılacak. Parklarımız yeniden düzenlendi. 5 yıllık süreçte desteklerini esirgemeyen mahalle sakinlerimize teşekkür ediyorum. Yapacak daha çok işimiz olduğu bilinci ve mahalle sakinlerimizin talebi üzerine yeniden aday olacağım” dedi.

Kaynak: Editör: Onur Özkan
Etiketler: Genç,, dinamik, muhtar, yeniden, aday,
Yorumlar
Haber Yazılımı