Haber Detayı
29 Ocak 2019 - Salı 12:24
 
BUTSO’DA KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ EĞİTİMİ
Burdur Ticaret ve Sanayi Odası’nda TS EN ISO 9001: 2015 Kalite Yönetim Sistemi Eğitimi düzenlendi.
EĞİTİM Haberi
BUTSO’DA KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ EĞİTİMİ

BUTSO’da üyelerinin ihtiyaçlarına binaen müşterilere kaliteli hizmet ve üye memnuniyeti odaklı çalışma ve eğitimler sürüyor.  Akredite olmuş oda ve borsalara kaliteli eğitim, memnuniyet ve sosyal medya yönetimi gibi akredite konularda BUTSO çalışanlarına yeni bir eğitim daha düzenlendi. TOBB kanalıyla 5 yıldızlı oda olan Burdur Ticaret ve Sanayi Odasında da TS EN ISO 9001: 2015 Kalite Yönetim Sistemi Eğitimi verildi. Türk Loydu Eğitmeni Serkan Şahin tarafından verilen eğitime BUTSO Genel Sekreteri Sedat Öz ve BUTSO çalışanları katıldı.

BUTSO Meclis Toplantı Salonunda yapılan eğitimde sunum yapan Türk Loydu Eğitmeni Serkan Şahin, standartların geliştirilmesi, hizmet üstünlüğü, kalite rekabeti, kitlesel üretim, müşteri istekleri ve firma politikası, kalite, müşteri ve neden ISO 9001:2015 konularında bilgiler verdi.  Eğitim kapsamında da ISO 9001’in yakın gelişimi, ISO 9001:2015’in yapısı, revizyon takvimi, kalite kriterleri ve prosesler gibi konularda güncellemelerde bulunularak, oda ve borsalarda daha kaliteli hizmetlerin verilmesi, üyelerin memnuniyetinin artırılması, proseslerin uygun yönetilmesi, bölgeye ve Türkiye’ye örnek olabilecek hizmetler verilmesi vurgulandı. 

Eğitim toplantısının sonunda BUTSO Genel Sekreteri Sedat Öz, Eğitimci Serkan Şahin’e teşekkür edip, hem TSE ISO 9001:2015 belgesine hem de TOBB Oda/Borsa Akreditasyon Belgesi'ne sahip odalardan biri olan Burdur Ticaret ve Sanayi Odası’nda bu kapsamdaki eğitimlerin bundan sonra da verilmeye devam edeceğini söyledi.

Kaynak: Editör: Onur Özkan
Etiketler: BUTSO’DA, KALİTE, YÖNETİM, SİSTEMİ, EĞİTİMİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı