Haber Detayı
25 Mart 2019 - Pazartesi 19:58
 
İmamoğlu ve İnce'den Ercengiz'e destek
CHP İstanbul Büyükşehir Belediye başkan adayı Ekrem İmamoğlu ve 24 Haziran seçimlerindeki Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce, Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz'e destek mesajı gönderdi.
SİYASET Haberi
İmamoğlu ve İnce'den Ercengiz'e destek

31 Mart'ta yapılacak olan seçimlere çok az bir süre kala Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz'e destek mesajları geliyor.

CHP İstanbul Büyükşehir Belediye başkan adayı Ekrem İmamoğlu gönderdiği videoda "Ali Orkun Başkanım sana başarılar diliyorum. Seni ziyaret ettim. Burdur'a neler kattığını ben biliyorum. Seninle birlikte bu yeni dönemde daha güzel işlere imza atacağını da biliyorum. Ben yanındayım İstanbul ile Burdur arasında çok güzel köprüler kuracağız. Senin tarımla ilgili attığın adımda ben de yanında olacağım  Yolun açık olsun. Sen kazancaksın Burdur kazanmaya devam edecek" diye konuştu.

24 Haziran seçimlerinde Cumhurbaşkanı adayı olan Muharrem İnce ise "Burdur'a selamlar saygılar gönderiyorum. Burdur Belediye Başkanı Adayımız Ali Orkun Ercengiz'in başarılı bir belediye başkanı olduğunu biliyorum. Önümüzdeki dönemde de destek istiyorum. Dualarımız, gönlümüz, yüreğimiz onunla. Belediye başkanımız Ali Orkun Ercengiz'i Burdurlulara, Burdurluları da Allah'a emanet ediyorum." dedi. 

Kaynak: Editör: Onur Özkan
Etiketler: İmamoğlu, ve, İnce'den, Ercengiz'e, destek,
Yorumlar
Haber Yazılımı